czwartek, 5 kwietnia 2012

bohaterowie


Mattie Maroney (16 lat) - Mieszka w Londynie od urodzenia wraz z mamą. Była przyjaciółka największej szkolnej "gwiazdy" Stacy. Od kiedy przerwały przyjaźń, Mattie jest przez nią znienawidzona. Stacy wraz z Cassidy na każdym kroku próbuje zniszczyć jej życie. Obecnie przyjaźni się z Alice. Uważa ją za najlepszą przyjaciółkę, której nigdy by nie wymieniła na nikogo innego. Jest w związku z Harrym i uważa go nie tylko za swoją miłość, ale i za przyjaciela.


Alice Anderson (16 lat) - Najlepsza przyjaciółka Mattie. Chciałaby się zakochać w chłopaku, z którym będzie mogła być szczęśliwa. Interesuje się dziennikarstwem. Kto wie można nawet chciałaby kiedyś z tym wiązać jakieś większe plany. Szczera, umie powiedzieć swoje zdanie. Zazwyczaj, gdy Stacy próbuję wyprowadzić je z równowagi wprawia się z nią ostre kłótnie, które często kończą się u dyrektora.Stacy Johnson (16 lat) - najpopularniejsza, a zarazem najwredniejsza dziewczyna w szkole. Kapitan cheerleaderek. Kiedyś przyjaźniła się z Mattie, teraz się do tego nie przyznaje i próbuje zrujnować jej życie. Zazdrości jej, że jest dziewczyną Harrego, ponieważ on jej się podoba. Uważa, że kiedyś będzie jedną z najsławniejszych osób na świecie. Ma gdzieś opinię innych.


Cassidy Riviera (16 lat) - Przyjaciółka Stacy. Tak naprawdę nie jest taka sama jak Stacy. udaje bycie "inną" gdyż wtedy wyleciałą by ze składu, a zależy jej na stypendium. Ma ambicję. Kocha rysować i chciałaby, żeby ludzie zauważyli w końcu, że jest miła i też ma uczucia. Boi się sprzeciwić Stacy.Harry Styles (17 lat) - Zamiast grać w piłkę nożną woli pisać piosenki. Uwielbia śpiewać. Od dziecka chciałby założyć swoją kapelę i koncertować, by pokazać innym jak bardzo to kocha. Od 8 miesięcy jest z Mattie i nie chciałby jej stracić. Uważa ją za miłość swojego życia.________________________________________________________________________________
Bohaterzy będą dochodzić. Prolog dodam jutro, na razie musicie się tym nacieszyć. 
Jeżeli chcecie, żeby was informować o rozdziałach podawajcie, gg/twitter

2 komentarze: