czwartek, 19 kwietnia 2012

bohaterowie cd.

                        
Zayn Malik (18 lat) Mieszka w Anglii. Startuje w castingu do X- factora. Na pozór jest trochę próżny, zapatrzony w siebie, ale jak się go lepiej pozna okazuje się naprawdę miłym kolesiem.

 Niall Horan ( 18 lat) - Mieszka w Irlandii. Tak jak cała reszta chłopaków bierze udział w castingu. Uwielbia jedzenie. Nie szuka idealnej dziewczyny. Ważne, żeby była sobą. Jest wielkim fanem Justina Biebera. Uwielbia jedzenie. Kiedy tylko ma czas po prostu je. Gdy go nie ma, też je. Dziewczyny najpierw zwracają uwagę na jego cudowne oczy.

 Liam Payne (18 lat) - Mieszka w Londynie. Ułożony, romantyczny, umie się odnaleźć w każdej sytuacji,. Często się wzrusza i właśnie to najbardziej kręci dziewczyny. Przyjaźni się z Cher.

                             
Louis Tomlinson (20 lat) - Tak jak reszta chłopaków mieszka w Anglii. Uwielbia marchewki. Zabawny, cały czas sypie jakimiś dowcipami. Umie każdego rozbawić.

 Justin Bieber (17 lat )

Cher Lloyd (17 lat) - Normalna dziewczyna próbująca swoich sił w x - factor. Od początku podoba jej się Zayn, ale on nie do końca jest nią zainteresowany do pewnego momentu, który odmieni życie nie tylko Cher, ale i reszty przyjaciół. 

1 komentarz: